Кошик
39 відгуків
KATEBOOKS
+380984114937
+380984114937
Олександр
+380667785566
Катя
+380937785566

Про нас

Вітаю Вас!

Мене звати Точоний Олександр! Ми з дружиною Катею створили інтернет-магазин та заснували сучасну сімейну книгарню емоцій KATEBOOKS в Ірпені.

Чесно кажучи, я ніколи не думав, що мені буде цікаво зайнятися книжковою справою. Але вже зараз я мрію про власне видавництво щоб друкувати якомога більше цікавих і корисних книг українською мовою! Як і більшість підлітків, я не любив читати! І книга прийшла до мене лиш в дорослому віці. За останні 2 роки я вже прочитав більше книг, аніж за попередні 30. І як ви думаєте, хто надихнув мене до цього? – це був мій старший син! Я і гадки не мав, що саме для того щоб знайти час для читання книги, я буду хотіти розтягнути час доби понад 24 години.

Наша справа настільки відкликнулася в наших серцях, що ми хочемо ЗАРАЗИТИ кожну дитину, підлітка і дорослого читанням сучасної, корисної, розвиваючої чи мотивуючої книги. Зовсім не важливо якого формату вона буда, електронна чи паперова!

Ми завжди на зв’язку!

Хоч в нашому графіку і вказані робочі години з 10 до 19, але ми завжди он-лайн з Вами!

Ми постійно вдосконалюємося!

Майже щодня ми розширюємо асортимент та наповнюємо полиці нашої книгарні самими цікавими, пізнавальними та корисними книгами, пазлами та іграми!

Ми відкриті до спілкування!

Ми не залишимося байдужими до жодного з ваших запитів! З радістю підберемо Вам або вашому малюку найвлучнішу книгу!

 

Дякуємо, що Ви з нами! Для нас це справді цінно!