Кошик
29 відгуків
KATEBOOKS
+380984114937
+380984114937
Олександр
+380667785566
Катруся

Про нас

Вітаю Вас!

Мене звати Точоний Олександр! Ми з дружиною Катею створили інтернет-магазин та заснували сучасну сімейну книгарню емоцій KATEBOOKS в Ірпені.

Чесно кажучи, я ніколи не думав, що мені буде цікаво зайнятися книжковою справою. Але вже зараз я мрію про власне видавництво щоб друкувати якомога більше цікавих і корисних книг українською мовою! Як і більшість підлітків, я не любив читати! І книга прийшла до мене лиш в дорослому віці. За останні 2 роки я вже прочитав більше книг, аніж за попередні 30. І як ви думаєте, хто надихнув мене до цього? – це був мій старший син! Я і гадки не мав, що саме для того щоб знайти час для читання книги, я буду хотіти розтягнути час доби понад 24 години.

Наша справа настільки відкликнулася в наших серцях, що ми хочемо ЗАРАЗИТИ кожну дитину, підлітка і дорослого читанням сучасної, корисної, розвиваючої чи мотивуючої книги. Зовсім не важливо якого формату вона буда, електронна чи паперова!

Ми завжди на зв’язку!

Хоч в нашому графіку і вказані робочі години з 10 до 18, але ми завжди он-лайн з Вами!

Ми постійно вдосконалюємося!

Щотижня ми розширюємо асортимент та наповнюємо полиці нашої книгарні самими цікавими, пізнавальними та корисними книгами!

Ми відкриті до спілкування!

Ми не залишимося байдужими до жодного з ваших запитів! Ми з радістю підберемо Вам або вашому малюку найвлучнішу книгу!

 

Дякуємо, що Ви з нами! Для нас це справді цінно!