Пластична реальність. Автор Григорій Рейнін

- В наличии
- Код: 9789661501200
405 ₴
- +380 (66) 778-55-660984114937
Книга написана за мотивами курсу лекцій «Пластична реальність». Вона призначена для вузького кола читачів, які цікавляться дослідженнями та практиками у сфері індивідуальної свідомості. Також вона могла би привернути увагу тих, хто цікавиться проблемами передавання інформації, когнітивними процесами, психосоматикою та темою маніпуляції свідомістю.
Якщо коротко сформулювати підхід автора, то він би звучав так: людина може навчитися користуватися своєю індивідуальною свідомістю як інструментом.
Унікальність книги
- В основу книги покладено понад 40 років досвіду практичної роботи в галузі індивідуальної свідомості людини.
- На сторінках книги приведено багато прикладів, що ілюструють описані тези. Більшість з них – уривки з відомих фільмів та серіалів, а також відео цікавих експериментів.
- Інформація подається таким чином, аби розповісти про складні речі нескладною мовою.
Про автора
Григорій Рейнін – математик і психолог, доктор філософії у галузі психології, один з засновників соціоніки, автор численних робіт з соціоніки та низки тренінгів та практик, що розвивають здібності людини, Майстер Традиції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Колесо жизни |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789661501200 |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 220 |
| Язык издания | Украинский |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Григорій Рейнін |
| Видавництво | Колесо Життя |
| Возрастная группа | 18 + |
| Иллюстрации | … |
| Обложка | Твердая |
| Формат | 155х195 |
| Язык | Українська |
- Цена: 405 ₴


