Буде їм наука, як гуляти затемна. Автор Франсуа Ґравель

- В наличии
- Код: 9786175483718
194 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- +380 (66) 778-55-660984114937
На покинутому будівництві двоє друзів, Адам і Матильда, знаходять захований рюкзак зі старим компасом та футболкою. Ця, на перший погляд, незначна знахідка втягує їх у вир небезпечних подій. Вони опиняються під пильним наглядом таємничої людини, готової на все, щоб зберегти свою таємницю.
Цей захопливий детектив розповідає про те, як звичайний вечір може перетворитися на небезпечну пригоду, де на кону не лише розгадка таємниці, але й життя головних героїв.
Про книгу
«Буде їм наука, як гуляти затемна» – друга книга серії «Оповідки темряви», яку канадський письменник Франсуа Ґравель написав разом з Мартін Лятюліп, авторкою літератури для дітей та підлітків. Моторошна історія, розказана багатоголосим хором всіх учасників. Матильда, Олів’є, сам злочинець і детективи розповідають свою частину цього горору. Сюжет захоплює з перших сторінок, підлітки на майданчику, підготовленому до забудови, знаходять дитячий рюкзак. Матильда й Олів’є зовсім не збиралися туди йти, але щось їх туди, ніби магнітом тягне. В рюкзаку футболка, блокфлейта та компас, який весь час показує туди, де був знайдений зловісний жовтий наплічник. Страшно стає, коли діти розуміють, що за ними весь час стежить чоловік з собакою. Чим закінчиться моторошний детектив? Чи заарештують вбивцю? Книга має гарні ілюстрації, шрифт підібраний для кожного героя окремо, дуже цікава верстка робить видання оригінальним і таємничим.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BookChef |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175483718 |
| Год издания | 2026 |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 88 |
| Язык издания | Украинский |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Франсуа Ґравель, Мартін Лятюліп |
| Видавництво | BookChef |
| Возрастная группа | 9+ |
| Обложка | Твердая |
| Формат | 128х200 |
- Цена: 194 ₴









