Кошик
1472 відгуків

KATEBOOKS

+380 (98) 411-49-37
Інтернет магазин 10-19
+380 (66) 778-55-66

Ірпінь ЧИТАЄ!

Мене звати Олександр, і ми з дружиною Катею створили та сімейну книгарню Katebooks в Ірпіні та започаткували проект "ІРПІНЬ ЧИТАЄ!".

Наша справа настільки відкликнулася в моєму серці, що я хочу ЗАРАЗИТИ кожну дитину, підлітка і дорослого читанням сучасної, корисної, розвиваючої чи мотивуючої книги. Зовсім не важливо якого формату вона буда, електронна чи паперова!

Я хочу

-          Закликати Вас, як свідомих людей, до самопізнання та розвитку

та

-          Оголосити про старт проекту «ІРПІНЬ ЧИТАЄ!» Проект буде мати багато напрямків. Саме зараз він стартує з благодійною акцією - Подаруй сучасну українську книгу своїй бібліотеці. 

Початок акції стартував 28.08 серед наших читачів. Перед тим як починати таку акцію, ми вирішили подати приклад і почати з самих себе. Ми подарували нашій бібліотеці 2 книги, які, зі слів бібліотекарів, діти найчастіше запитують і хочуть прочитати, а цих книг є лишень по 1 примірнику на все населення Ірпеня. Віддаючи книги в руки бібліотекаря, ми відчули таку вдячність і тепло, яких я не можу вам передати словами. І ви знаєте, не даремно кажуть – хороший приклад заразний. За 3 дні ми вже встигли подарувати 11 сучасних українських книг!

Хтось з вас подумає, для чого цей хлопець вийшов розказує мені це!

Я це роблю, тому що відчув поклик в душі і бажання робити щось добре і безкорисне, для того щоб пробудити у наших серцях свідомість і відповідальність за своє життя, за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей! Запитайте себе – як ви проводите вечір? Чи ви дивитеся телесеріали, чи п’єте пиво, чи йдете на пробіжу або ж пити каву з друзями? Чи їдете на цікаву лекцію на тему бізнесу чи тему виховання дитини? Чи застигаєте читаючи наступну цікаву книгу? ДАВАЙТЕ задумаємося який приклад ми подаємо своїм дітям? ДАВАЙТЕ задумаємося якими нас бачать наші діти ввечері та на вихідних і якими ви б хотіли бачити вечори своїх дітей через 20-30 років!

Ми започатковуємо проект «ІРПІНЬ ЧИТАЄ!». Ми маємо на меті втілити в життя сказані слова – ми хочемо щоб Ірпінь зачитав! Погляньте, як змінилося наше місто за останні роки! Задумаймося, який приклад ми подаємо іншим містам! Давайте не відставати і в інших галузях! Давайте зробимо наше місто освіченим і читаючим! АЛЕ щоб місто стало таким, МИ з вами повинні стати такими! Давайте покажемо приклад своїм дітям, своїм батькам, нашим містам і всій Україні – що ірпінчани свідомі і освічені люди, що ми розвиваємось, що ІРПІНЬ ЧИТАЄ! Зараз модно пити каву! Давайте ми з вами зробимо модним і читання книг! Це проект не на 1 рік і не на 2. Це проект довжиною в життя! Це проект зміни власного життя!

У нашій бібліотеці дійсно не вистачає сучасних книг для тих дітей, що зараз звертаються! Прийшла 1 дитина, друга, а книги більше немає. І що? більше не йдуть! Давайте зробимо книгу доступною для наших з вами дітей! Ми можемо з вами змінити цю тенденцію і допомогти бібліотеці книгою! Я хочу щоб ви зрозуміли, що це буде допомога навіть не бібліотеці, а нам з вами і нашим дітям!

Уявіть нашу бібліотеку через кілька років, ваша дитина прийде до бібліотеки і не почує – вибачте, зараз цієї книги немає! А книга дійсно буде!

Ми бачимо багато свідомих і не байдужих до книг батьків. Ми бачимо і віримо що нас багато і ми в змозі підняти цю читаючу хвилю у нашому прекрасному місті!

Скажіть мені, чи кожна сімʼя в змозі придбати 10 чи 20 книг своїй дитині по шкільній програмі? Напевно, що НІ!

Ми започаткували цю ініціативу, щоб зібрати якомога більше книг і зробити подарунок нашій бібліотеці! Як я вже сказав, ми ВЖЕ маємо перші наглядні результати! Суть акції проста – наповнити бібліотеку новими сучасними книгами, яких дійсно не вистачає, яких немає або є по 1 чи 2 примірники. У бібліотеці є списки необхідних книг.

Як ви можете прийняти участь у цій акції?

-          Ви можете подарувати сучасну українську книгу в нашу бібліотеку

-          Ви можете принести сучасну українську книгу в бібліотеку, отримати від бібліотекаря купон на знижку для покупки книги в нашій книгарні КейтБукс

-          Ви можете прийняти участь у зборі коштів для придбання книг згідно списків, що надала нам бібліотека

Слідкуйте за нами в соц. мережах! Зовсім скоро інформацію про дану акцію буде поширена у всіх можливих джерелах!

Якщо Вам відгукнулися мої слова і наша ідея, ви можете зв'язатися з нами, дізнатися про детальні умови акції чи зробити будь яку з вище зазначених дій вже сьогодні! Ми завжди відкриті до ваших побажань та пропозицій!

Я вірю, якщо ми будемо активні, будемо читати і збагачувати наш край, то обов’язково знайдуться не байдужі люди і організації, що захочуть і підтримають наші ініціативи! АЛЕ давайте не будемо чекати поки хтось це зробить за нас, давайте почнемо з себе покажемо приклад собі в першу чергу і всім іншим! Не будьте байдужими!

ІРПІНЬ ЗАЧИТАЄ! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner