Хижі хроніки. Як полюють, кохають та ворогують ведмеді, леви і вовки. Автор Марина Шквиря

Новинка
- В наявності
- Код: 9786178257095
320 ₴
+380 (63) 299-81-97
Інтернет магазин 10-19
- +380 (66) 778-55-660984114937
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вовки вірні одне одному все життя, ведмідь на смак, як людина, а Поліссям десь бродить чупакабра. Такі історії ви можете почути скрізь, та, як це завжди трапляється із сенсаціями, вони не мають нічого спільного з реальними хижаками.
Зоологиня Марина Шквиря у своїй книжці розповідає справжню історію великих хижаків — від ведмедів і левів до вовків та гієн. Чи справді ведмедиці народжують уві сні? Чому панди з Тайваню регулярно мандрують до Китаю і як порахувати вовченят, навіть не бачачи їх? Хто з хижаків справжній король сексу й чому гієни агресують щодо своїх же молодих самиць?
Авторка розповість і про легендарних левів-людожерів, і про те, що робити, коли вам назустріч вийшов вовк чи ведмідь (маленький спойлер: краще віддати йому відерце з ягодами й не намагатися забрати впольовану здобич). Як каже сама зоологиня, ця книжка не про тварин, вона — про любов до них, про вміння розуміти їх і жити поруч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Віхола |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 9786178257095 |
| Рік видання | 2023 |
| Кількість сторінок | 200 |
| Мова видання | Українська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Марина Шквірка |
| Видавництво | Віхола |
| Вік | 18 + |
| Обкладинка | М'яка з клапанами |
| Формат | 130x200 |
| Мова | Український |
| Основні атрибути | |
| Ілюстрації | Чорно-білі |
- Ціна: 320 ₴







